Aktuální k 14. 06. 2024

Čerpadla

Kalová čerpadla

Kalová Čerpadla HCP jsou vyráběna moderní technologií, za použití standardních i moderních nerezových materiálů, které zlepšují kvalitu a zvyšují životnost při nasazení v těžkých provozních podmínkách.

Jsou to čerpadla odstředivá, s různými druhy oběžných kol. Dalším znakem těchto čerpadel je jejich suchá konstrukce elektromotoru s dvojitou mechanikou ucpávkou v olejové lázni, krytá guferem.

Do kategorie

Drenážní čerpadla

Drenážní čerpadla HCP jsou vyráběna moderní technologií, za použití standardních i moderních nerezových materiálů, které zlepšují kvalitu a zvyšují životnost při nasazení v těžkých provozních podmínkách.
U ponorných drenážních  čerpadel je na sání instalováno sací síto s dírami dle typu od 3,5 mm po 22 mm.
V této kategorii najdete čerpadla pro různé použití.

  • Klasická litinová ( AL) a nerezová ( SS)
  • S chladícím pláštěm (GD, AS, AG, IC, L)
  • nebo abrazi odolná (GD, AS, AG)
 

Do kategorie

Horizontální čerpadla

V této kategorii nabízíme horizontální odstředivá jednostupňová spirální čerpadla na ložiskové konzole s axiálním vstupem a radiálním výstupem, s připojovacími rozměry dle DIN 24255 / EN 733, plus 19 velikostí nad tuto normu. Čerpadla jsou standardně poháněna elektromotorem SIEMENS, se kterým jsou spojena pružnou spojkou RATHI s mezikusem.

Dále jsou v této kategorii horizontální odstředivá vícestupňová nerezová čerpadla s axiálním vstupem a radiálním výstupem. Čerpadla jsou kompaktní monoblokové konstrukce. Oběžná kola jsou uchycena na prodloužené hřídeli elektromotoru.

  • Litina
  • Nerez
  • ATEX

Do kategorie

Ponorná čerpadla do vrtů

Celonerezová vícestupňová odstředivá čerpadla do vrtaných studní.
Horní hydraulická část čerpadla je vyrobena z nerezi s integrovanou zpětnou klapkou a je spojena šrouby s ponorným elektromotorem Franklin.
Ekologický elektromotor naplněný vodou.

Do kategorie

Hobby Ponorná čerpadla

Lehká přenosná ponorná čerpadla s chlazeným pláštěm. Vnější plášť čerpadel, spirála a oběžné kolo jsou vyrobeny z polypropylenu, případně z norylu plněným skelným vláknem. Plášť motoru z kadmiované oceli, ložiskové těleso z šedé litiny. Čerpadla jsou vybavena jednoduchou mechanickou ucpávkou mazanou stálou olejovou náplní, která je navíc doplněna přídavným guferem. Tato kombinace zabezpečí ten nejlepší těsnící účinek.

Do kategorie