Aktuální k 14. 06. 2024

O firmě

Firma K+H čerpací technika s.r.o. byla založena 30.9.1996. Od svého počátku se firma specializovala především na prodej a kompletaci horizontálních kozlíkových čerpadel a jejich náhradních dílů.
V roce 1999 jsme úspěšně dokončili provozovnu na adrese Dolní Novosadská 55/66 v Olomouci. Nová správní budova doplněná o sklady, montážní pracoviště a lakovnu umožnila nejenom zkvalitnění nabízených služeb, ale především rozšíření sortimentu čerpací techniky.

V témže roce získala firma zastoupení pro prodej pružných spojek RATHI pro Českou a Slovenskou republiku. V roce 2000 je stávající prodejní program doplněn o ponorná čerpadla HCP a úspěch s touto značkou zajistil firmě výhradní zastoupení pro ČR, SR, Polsko a pobaltské státy - Litva, Lotyšsko, Estonsko.

Od roku 2003 začala firma spolupracovat s renomovaným Evropským výrobcem čerpadel - firmou Sterling a to především v oblasti kompletace čerpadel řady ZLND - SuperNova. Spolupráce s firmami Sterling a HCP rozhodla o nutnosti nové investice do skladových a výrobních prostor.
Na jaře roku 2005 jsme dokončili nový sklad a novou montážní halu se zkušebnou čerpadel. Tato investice umožnila nejen navýšit skladové zásoby čerpadel, ale především realizovat v praxi obchodní strategii firmy, kterou je maximální kontrola vyráběných čerpacích agregátů a dodávek čerpací techniky, včetně ověření parametrů dodaných a servisovaných čerpadel pro naše zákazníky.

V současné době má firma 14 zaměstnanců a každý z nich je v rámci svého zařazení v organizační struktuře firmy připraven splnit veškeré požadavky a přání našich obchodních partnerů.